Ekipe "Autoelektrika Draško i Mirko" i "Moja kafanica Bobana trans" Prijedor finalisti su 23. Vidovdansko-petrovdanskog turnira u malom fudbalu.

"Autoelektrika Draško i Mirko" savladala je u polufinalu ekipu "Boračke organizacije Novi Grad" rezultatom 2:0, dok je ekipa iz Prijedora rezultatom 2:1 savladala "Ujedinjenu Srpsku".

Finalne utakmice su na rasporedu u nedjelju 14. jula od 20.00 časova.

Pobjednik će osvojiti 4.000 KM, drugoplasirana ekipa 2.000 KM i trećeplasirana 1.000 KM.

23. Vidovdansko- petrovdanski turnir u malom fudbalu, u okviru kojeg se takmiči 14 ekipa, počeo je 1. jula.
Povodom Vidovdana, krsne slave Vojske Republike Srpske , 29. juna Dana Novogradske brigade i 12. jula Petrovdana, Dana opštine, turnir organizuju Boračka organizacija Novi Grad i opština Novi Grad.